זוכי התחרות מכל הזמנים

בדף זה תוכלו למצוא את רשימת עשרת זוכי התחרות בכל שנה ושנה בה היא התקיימה [למעט השנתיים הראשונות - שם מתועדים רק שלושת המקומות הראשונים]. אם אתם מוצאים את עצמכם כתובים בדף זה - דעו שאתם מגניבים. בעצם - רק העובדה שאתם מסתכלים בדומיין שלנו מעידה על כך - אז פשוט דעו: אתם מגניבים.

מקווים שתמצאו את הרשימה שימושית ותהנו מהגלישה באתר!


2017

דרור רפפורט

רגב זפרני

שחף כהן

4. אלון קרסיק 5. דניאל איבשין 6. מתן אלפסי 7. אלון פלדמן
8. רונן חנוכייב 9. ניב גוברין 10. אלמוג ולד


2016

אבידן בוריסוב

עמית ובר

ניב גוברין

4. תום שניידר 5. יהודה צ'קוואשוילי 6-7. אבישי מתייב 6-7. שביט בוריסוב 8-9. מאי שם טוב 8-9. יהונתן תבורי 10. גיא גולדנברג


2015

עומר גרין

יעקוב ז'יטומירסקי'

גל לביא יודלביץ'

4. דביר רסובסקי. 5 אבידן בוריסוב. 6. מתן רוזנברג. 7. עוז תמיר. 8. יואב קמפפר. 9. אביטל ברדיצ'בסקי. 10. סטיב קופצ'יק.


2014

עומר גרין

יעקב ז'יטומירסקי

עודד אלישע

4. יניב ניקנקין. 5. שרון שמואלי. 6. שי גולד. 7. דניאל דריזין. 8. אבידן בוריסוב. 9. אביטל ברדיצ'בסקי. 10. גלעד ברהם.


2013

אור שגיא

סמיון שמטוב

בר קלמי

4. דני שמש. 5. יוסי רוזנצב. 6. רועי מאור. 7. דניאל קלינשטיין. 8+9. אריאל זליבנסקי, רועי ביתן. 10. יניב עירוני.


2012

ג'ואי גרלניק

אלי קרסיק

יעקב שפיגלמן

4. בר קלמי. 5. ארז ספאחי. 6. חיים לוי. 7+8. תומר חסקלוביץ', דן קרלינר. 9. רועי מאור. 10. אמנון קושניר.


2011

אדיר גרוס

ג'ואי גרלניק

איתי סדן

4. אמנון קושניר. 5. חיים לוי. 6. אלי קרסיק. 7. אריאל סער. 8. יניב ליברמן. 9. עמית רבן. 10. יהונתן להמן.


2010

אדיר גרוס

ג'ואי גרלניק

יצחק קלרק

4. ים פלג. 5. ברק שטרנברג. 6. מתן שלנגר. 7. אריאל קורן. 8. גיא כזמה. 9. אלי קרסיק. 10. שמואל טבקה.


2009

ליאור גולדברג

דניאל יוסוב

יעקב גלקה

4. אופיר פרס. 5. ים פלג. 6. יצחק קלרק. 7+8. סתיו ניר, תומר עזרא. 9. ניר רוט. 10. גיורא גננדר.


2008

מקסים קוגן

יבגני פרימוביץ'

ליאור גולדברג

4. יצחק קלרק. 5. דניאל הרשקוביץ'. 6. אור דהן. 7+8. אריק פרבר, אריאל אטיאס. 9. לירון חסון. 10. יואב קופלאן.


2007

גיל דולברג

יבגני פרימוביץ'

אאור שרף

4. יואב פרנסיס. 5. אלדן שחר. 6. גרגורי ושנפולסקי. 7+8. יונתן פרי, עידו בן-יאיר. 9. רנן גרוס. 10. רותם חמו.


2006

גיל דולברג

יניב אוליבר

אאור שרף

4. הלל חימוביץ'. 5. יובל טנאי. 6. יבגני נוגין. 7. עומר מורד. 8. שחר פפיני. 9. רותם חמו. 10. אריק פרבר.


2005

יוני לוי

יניב פראנק

אריק פרבר

4. יובל טנאי. 5. תומר כוכבי. 6. אביב בן-יוסף. 7. אלכסנדר בונין. 8. רון דקל. 9. אאור שרף. 10. יבגני נוגין.


2004

תום אלסברג

יהונתן רוזנשיין

אורי שקד

4. יהושע ספיר. 5. ניר הרשקו. 6. ירון טאוסקי. 7. מרדכי בוטריאשווילי. 8. תומר פרומן. 9. אלעד הופר. 10. אביב בן-יוסף.


2003

אורן בקר

יניר גבלי

אריק נמצוב

4. יהונתן רוזנשיין. 5. בני קראמק. 6 .רומי קונצמן. 7. אורי יאנובר. 8. יהושע ספיר. 9. דניאל קופיצינסקי. 10. ניר הרשקו.


2002

אורן בקר

אריק נמצוב

יורי יאנובר

4. רומי קונצמן. 5+6. אמרי גולדברג, מוטי בוטראשווילי. 7. אביב רווח. 8+9+10. נמרוד פריאל, תום אלסברג, יורי מיצ'ורין.


2001

אביטל אוליבר

יורי יאנובר

מיכאל קופרשטיין


2000

אביטל אוליבר

איל לוטם

מיכאל קופרשטיין


אם יש לכם רעיונות, הצעות, שאלות, תהיות, או תגובות - אתם מוזמנים לכתוב לנו למייל.

Codeguru Xtream