קצת על פרסים מגניבים מפי אאור - זוכה תחרויות קודמות וכיום ממארגני התחרות

לפני 7 שנים, כשהייתי בכיתה י"א והתחריתי בקודגורו, רציתי עבודת קיץ בתחום שלי - תכנות. בשנה הראשונה זה לא הלך, אבל בשנה הבאה הצלחתי לשכנע את מנכ"ל אלאדין שהיה ספונסור של התחרות להעסיק אותי ואת שני הזוכים האחרים.

את הקיץ בין י"ב לצבא, וכשהתברר שאני מתגייס מאוחר אז גם את הסתיו, ביליתי כמתכנת באלאדין. התעסקתי שם עם טכנולוגיה ממש מגניבה, עשיתי reverse engineering לקוד עם anti debugging, בניתי מוצר וחצי מאפס, עבדתי עם צוות הפיתוח בגרמניה ועם מומחה הצופן של החברה, ובעיקר למדתי ממש המון על איך מתכנתים באמת (אני "מתכנת" מגיל 10, אבל אני חושב שבחודש הראשון באלאדין הכפלתי את הידע שלי). בקיצור, זו חוויה שאני מאחל לכל מי שנמצא במקום שבו הייתי.

מאז זו נהייתה מסורת. יונתן פרי, היום אחד ממארגני התחרות, עבד שנה אחריי באותו משרד באלאדין. שנה אחריו עבד שם זוכה אחר. חברות נוספות הצטרפו ותמיד שמענו גם מהזוכים וגם מהחברות שהם נורא מרוצים מהסידור הזה.

אפילו שלושת התלמידים שלי שזכו במקום שני בקודגורו אקסטרים שנה שעברה קיבלו בעקבות זה הצעת עבודה בסטארט אפ מגניב, ועובדים שם עד היום.

אבל זה תמיד היה בשושו. אחרי התחרות היינו שולחים מייל לזוכים, "תשלחו לנו קורות חיים, יכול להיות שיש לנו משהו בשבילכם". לא יכולים להבטיח שום דבר, רק בודקים...

השנה אנחנו סוף סוף יכולים לצעוק את זה:

בנוסף לפרסים שיש כל שנה, לשלושת המקומות הראשונים מובטחת הצעת עבודה באחת החברות הבאות:

אם הגעתם להישג טוב אבל לא אחד משלושת הראשונים ואם גם אתם רוצים עבודת קיץ - בהחלט יש על מה לדבר, דברו איתנו.

עבדתי על זה קשה, ומהשיחות שלי אתכם הבנתי שזה הפרס הכי טוב שאנחנו יכולים לתת. מקווה לראות אתכם בתחרות!

אאור.

* בכפוף לאישור המחלקה המשפטית

אם יש לכם רעיונות, הצעות, שאלות, תהיות, או תגובות - אתם מוזמנים לכתוב לנו למייל.